Pokonali wicelidera – mecz A klasy w sezonie 2005/2006

W miniony czwartek rezerwy Nadnarwianki pokonały na własnym boisku pretendenta do awansu FC Stars Warszawa 2:1. Nasza drużyna A klasy wystąpiła wzmocniona o zawodników pierwszej drużyny. Opłaciło się, bo obie bramki strzelił Michał Parszewski.

Początkowo, mimo wzmocnień, przewagę na boisku miał wicelider tabeli. Wyjątkowo nerwowo zrobiło się po pierwszej i na szczęście jedynej bramce gości. Na zejście do szatni, w 43 minucie spotkania, padła wyrównująca wynik bramka. Po przerwie, w obu drużynach następowały zmiany. Nerwowo i energicznie do ataku rzuciły się obie drużyny. FC Stars walczyli o zwycięstwo, którego podopieczni Mateusza Miłoszewskiego nie chcieli oddać. I nie oddali. W 75 minucie, celny strzał Parszewskiego przesądził wynik spotkania. Warszawa jeszcze walczyła o wyrównanie, jednak nie dali szans pułtuskiej obronie. Mimo wygranej, to był ciężki i trudny mecz dla Nadnarwianki II. Gra była wyjątkowo ostra, co przełożyło się na liczne, nietrwałe uszkodzenia ciała.

Niestety spotkanie z zawodnikami Rotavi nie było tak owocne. Bezbramkowy remis nie wystarczył na zwyżkę w tabeli.

Dotychczas druga drużyna Nadnarwianki przegrała dwa spotkania rundy wiosennej. Największą porażką było starcie z Junakiem, które przegrali 7:0. Powoli odzyskują formę i pną się na szczeblach tabeli. Pokonali natomiast na własnym boisku Bielany 5:2. Jednak mają duże straty do lidera, który na 22 spotkania ma 53 punkty, kiedy nasi po 23 spotkaniach mają 29 punktów i 9 lokatę. Powoli pną się na szczeblach tabeli.

Tekst pochodzi z Pułtuskiej Gazety Powiatowej nr 19 (355) z 9 maja 2006 roku
Mecz drugiej drużyny Nadnarwianki z drużyną FC Stars Warszawa odbył się 4 maja 2006 roku