Nadnarwianka jak Brazylia z 2014 roku

Był 8 lipca 2014 roku. Faworyzowana Brazylia, u siebie, grała półfinał z Niemcami. Miała bezproblemowo wygrać a… po pierwszej połowie było 0-5 dla Niemców. W drugiej Brazylia uciułała jednego gola, ale straciła dwa. Wynik całego meczu 1-7 dla RFN!

Czy coś to Państwu przypomina? Tak! Niemal taki sam przebieg miał wczorajszy mecz Nadnarwianki z Sokołem Serock. 7-1! Tyle tylko, że to mecz wyjazdowy więc trudniejszy. Pocieszmy się więc, że nasi lepsi w takich klęskach od Brazylii!

Katastrofa w Jadwisinie (zespół z Serocka tam rozegrał swój ostatni mecz) to najwyższa porażka na tym poziomie rozgrywek od wielu lat.

Po 9 meczach w V lidze Nadnarwianka ma 9 punktów i zajmuje 10 miejsce. Sąsiedzi z Nasielska i Makowa mają tylko punkt mniej więc jedna kolejka i możemy być na szarym końcu. Coś nie działa tak, jak powinno.

Za tydzień (15 października o godz. 14.00) w Pułtusku mecz z Makowianką Maków Mazowiecki. Jest to zespół o podobnym poziomie jak nasz, więc kibice oczekują pierwszego domowego zwycięstwa. Trzy punkty i poprawa nastrojów bardzo potrzebne, bo w jedenastej kolejce nasz zespół pojedzie do Warszawy na mecz z liderem KTS Weszło Warszawa. I będzie to ciężki mecz – zespół ten bowiem bawi się z przeciwnikami. W ośmiu meczach mają osiem zwycięstw i bilans bramkowy 54 do 3. W ostatnich meczach notowali wyniki: 12-0 z PAF Płońsk, 10-0 z Wkrą Żuromin i 9-0 ze Żbikiem Nasielsk. Na forach internetowych zapowiadają, że jeszcze tej jesieni zrobią wynik z dwójką na początku!