Juniorzy Nadnarwianki zapewnili sobie awans do ligi wojewódzkiej

Juniorzy Nadnarwianki zapewnili sobie awans do ligi wojewódzkiej na kolejkę przed końcem rozgrywek!

Na zdjęciach Sebastian Komendarski i Karol Skrzecz – zdobywcy bramek w meczu z Football School Płońsk (fotografie z sezonu 2020/2021 – Trampkarze UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, fot. Pułtuska Gazeta Powiatowa)
W sobotę 8 października w Płońsku mierzyliśmy się z miejscową Football School. Do awansu był wymagany minimum remis, jednakże gospodarze nie byli specjalnie gościnni i po pierwszej połowie prowadzili 1:0. Druga odsłona spotkania również nie układała się po naszej i mimo wyrównanej gry, to Płońsk strzelił kolejne 2 bramki.
Taki stan rzeczy utrzymywał się aż do 85′, kiedy Sebastian Komendarski strzelił bramkę na 1:3. Dwie minuty później, Przemysław Gąsior wywalczył rzut karny, który na bramkę kontaktową zamienił ponownie Komendarski. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry, Karol Skrzecz oddał fantastyczny strzał zza pola karnego, który zapewnił Nadnarwiance upragnione „jedno oczko”.
Wielkie brawa dla zawodników za walkę do końca i zarazem gratulujemy awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy!

FS Płońsk – MLKS Nadnarwianka 3:3 (1:0)
33′ 61′ M. Arceusz, 75′ G. Wiśniewski – 85′ S. Komendarski (a. B. Jarosik), 87′ (k) S. Komendarski, 90+1′ K. Skrzecz (a. S. Komendarski)
Skład: M. Obidziński, J. Juras, B. Jarosik, J. Chmielewski, Ł. Malik, D. Gawroński, P. Gąsior, M. Drzewiecki, S. Dyga, A. Mielczarczyk, S. Komendarski.
Zagrali również: D. Król, J. Krawczyk, K. Skrzecz

Źródło: Facebook/Nadnarwianka Pułtusk