Zwycięstwo Nadnarwianki

Po piątkowym zwycięstwie Nadnarwianka znalazła się na pudle ligi, zajmuje trzecie miejsce (33 punkty). Do liderów tracimy jednak bardzo dużo PAF Płońsk (46 punktów) i MKS Ciechanów (45 punktów).

Mecz z Wkrą Bieżuń miał dwa oblicza. Pierwsza połowa była ospała i nudna, piłkarze obu stron grali wolno i okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Druga połowa to inny mecz — było w niej wszystko — dużo akcji, trzy bramki, karny i czerwona kartka. Nadnarwianka zagrała ambitnie, w 56 minucie piękną bramkę zdobył Dawid Sokołowski. Goście po pięciu minutach wyrównali, ale Nadnarwiankę to tylko podrażniło i atakowała na tyle skutecznie, że w 66 minucie Mariusz Baranowski strzelił na 2-1. W 80 minucie Nadnarwianka miała karnego, jednak Piotrowi Bobowskiemu nie udało się zamienić go na gola.

Do rozegrania jeszcze 10 meczów. Dwa najbliższe w Pułtusku – z Wąsewem 23 kwietnia i z Ostrowią 27 kwietnia.
Mecz Nadnarwianka Pułtusk – Wkra Bieżuń odbył się w piątek, 15 kwietnia 2022 r. na pułtuskim stadionie.