Nadnarwiaka walczy o baraże

Po emocjonującym meczu Nadnarwianka Pułtusk wygrała w sobotę (23 kwietnia 2022 r.) 2-0 z KS Wąsewo. Po 19 kolejkach zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 26 punktów.

Gole padły w pierwszej połowie. Już w 8 minucie Szymon Salwin zdobył pierwszą bramkę po niekonwencjonalnie i ciekawie rozegranym rzucie rożnym. W 22 minucie po wspaniałym podaniu Marcina Rębały na 2-0 podwyższył Maciej Ostrowski. Kibice pod koniec pierwszej połowy byli bardzo zadowoleni – nasi grali ładnie, ofensywnie i skutecznie.

Druga połowa to trochę inny obraz gry – goście więcej atakowali i w 82 minucie zrobiło się bardzo gorąco. Bramkarz Nadnarwianki Mateusz Miłoński sfaulował napastnika gości w polu karnym i otrzymał czerwoną kartkę. Goście mieli też karnego. Rezerwowy bramkarz Szymon Grenda zachował się fenomenalnie, broniąc karnego, a także kilka strzałów z akcji. Mimo gry w osłabieniu udało się wynik dowieźć do końca.

Brawo Nadnarwianka! Baraż o awans do nowej V ligi coraz bliżej. Aby go osiągnąć trzeba utrzymać 3 punktową przewagę nad czwartą w tabeli Wkrą Bieżuń.

Mecz Nadnarwianka Pułtusk – KS Wąsewo odbył się w sobotę 23 kwietnia 2022 roku na pułtuskim stadionie
Tekst pochodzi z Pułtuskiej Gazety Powiatowej nr 17 (1183) z 26 kwietnia 2022 roku