Udany debiut nowego trenera. Nadnarwianka pewnie wygrywa z Drukarzem!

Po dobrej pierwszej połowie i bardzo dobrej drugiej, Nadnarwianka pokonała Drukarza Warszawa 4-0.

Zaczęło się spokojnie i raczej tak jak należało się spodziewać. Gospodarze mieli lekką przewagą, a jakiekolwiek okazje goście mieli tylko po błędach przeciwników. Spokojna gra nie przekładała się jednak na bramki. Dopiero na kilka minut przed końcem pierwszej połowy po szybkim ataku i dobrej wrzutce z boku jeden z obrońców strzelił „samobója”.

Już w doliczonym czasie gry padł gol, który ma duże szanse być golem nie tylko kolejki, ale całego sezony. Paweł Jabłoński nożycami pokonał bramkarza gości. Stadiony świata!!!

Druga połowa była lepsza niż pierwsza. Nadnarwianka bezsprzecznie przeważała, na boisku pojawiło się sporo ambitnej, walecznej młodzieży. Bramki strzelali doświadczeni – najpierw Patryk Cynt z dystansu, a później Paweł Jabłoński. Gole klasowe, przemyślane, świetnie wykonane.

Pierwsze zwycięstwo w debiucie trenerskim Piotra Cywińskiego pokazuje, że drużyna jest poukładana, skuteczna i będzie się liczyć w walce o awans. To będzie dobry sezon Nadnarwianki.

Mecz Nadnarwianka Pułtusk – Drukarz Warszawa odbył się 10 sierpnia 2024 roku w Pułtusku