Nadnarwianka wicemistrzem Okręgowego Pucharu Polski 2021/2022

27 października 2021 roku, na pułtuskim stadionie odbył się mecz finałowy Okręgowego Pucharu Polski grupy Mazowiecki ZPN – Ciechanów-Ostrołęka. Nadnarwianka Pułtusk, grająca w tym sezonie w lidze okręgowej, walczyła o puchar z IV-ligowym klubem KS CK Troszyn. Po zaciętym, emocjonującym, wartym finału meczu, Nadnarwianka przegrała finał Okręgowego Pucharu Polski i zakończyła rozgrywki na drugim miejscu. Zwycięzcą zostali piłkarze z Troszyna.

Mecz zaczął się od szybko straconej bramki po kontrze gości. Nasi zawodnicy jednak się nie załamali i atakowali. Po bardzo ładnej akcji Damian Załoga wyrównał. Niestety, jeszcze w pierwszej połowie goście wyszli na prowadzenie po świetnym strzale sprzed pola karnego. Wynikiem 1-2 zakończyła się pierwsza połowa.
Druga to bardzo ambitna gra naszej drużyny. Już po kilku minutach udało się wywalczyć rzut karny, którego jednak Bartosz Salamon nie zamienił na gola. Kolejne minuty to atak za atakiem. Ambicja, wola walki i ogromne zaangażowanie jednak nie wystarczyły, i mimo że mieliśmy w drugiej części dużą przewagę, nie udało się wyrównać. Faworyzowany i wyżej rozstawiony Troszyn jednak do ostatniej sekundy musiał drzeć o wynik.

Po przegranym finale, piłkarze Nadnarwianki Pułtusk, w jubileuszowym roku, zostali Wicemistrzami Okręgowego Pucharu Polski. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z dekoracji finalistów.