Nadnarwianka Pułtusk przed kolejnym sezonem

Choć Nadnarwianka Pułtusk zakończyła miniony sezon w środku tabeli, to raczej powinniśmy być zadowoleni z wyników, zwłaszcza rundy wiosennej. Najbardziej cieszy fakt, że w ostatnim czasie tak wielu młodych zawodników z Pułtuska miało swój debiut w seniorskiej drużynie. Ich postawa na boisku dowodzi, że mamy nie tylko utalentowaną młodzież, ale także, że wiemy, jak te talenty racjonalnie wykorzystać na boisku. Chłopaki nabierają doświadczenia, umiejętności i tak ważnej w piłce – pewności siebie. Jesteśmy przekonani, że kolejni wychowankowie Młodych Orłów marzenia o zagraniu w seniorskiej drużynie będą realizowali. Po to jest Nadnarwianka Pułtusk, aby spełniać marzenia utalentowanej i chcącej trenować młodzieży.

Zmiany i powroty

Zakończenie sezonu to czas podsumowań, analiz, refleksji i… planów na przyszłość. To także czas emocji, bo piłka bez emocji byłaby nieznośna. Po długich i bardzo merytorycznych rozmowach zarząd klubu sfinalizował umowę z dotychczasowym trenerem. Paweł Zacharski będzie nadal pracował w Pułtusku, a cel, jaki sobie wszyscy postawiliśmy, jest jasny – czołówka tabeli V ligi w czerwcu 2024.

Z niezwykłą radością informujemy, że do drużyny, po latach wrócił Michał Przychodzki. Do gry w Nadnarwiance wraca również Dawid Sokołowski, który przez ostatnie pół roku był na wypożyczeniu w GKS Pokrzywnica. Obaj zawodnicy grali kiedyś w Pułtusku, potem poszli szukać doświadczenia i umiejętności w innych klubach. Wracają silniejsi, dojrzalsi, lepsi. Będą ogromnym wzmocnieniem.

Dziękujemy

Społeczność MLKS Nadnarwianka to przede wszystkim Kibice. Jest nas coraz więcej, dopingujemy coraz piękniej, razem cieszymy się z sukcesów i wyciągamy wnioski z potknięć. Jako zarząd klubu serdecznie dziękujemy wszystkim Kibicom i zapraszamy w kolejnym sezonie na stadion. „W moim sercu zawsze jest…”

Chcesz z nami grać i zwyciężać? Zapraszamy!

Społeczność MLKS Nadnarwianka serdecznie zaprasza wszystkich pułtuszczan i mieszkańców naszego powiatu (a także miłośników grodu nad Narwią) do wspierania Klubu i wspólnego budowania Jego przyszłości. Chcesz należeć do elitarnego grona Przyjaciół Nadnarwianki i promować przy okazji swoją firmę. Chcesz wesprzeć rozwój sportu w Pułtusku, chcesz poczuć się częścią nadnarwiankowej wspólnoty – zgłoś się do nas. Każde wsparcie jest ważne. Mamy bowiem tak wiele planów i pomysłów do zrealizowania. Dla każdego w naszej pułtuskiej sportowej wspólnocie jest miejsce. Każdy może być częścią sukcesu Nadnarwianki Pułtusk.